+359 52 677 112 press@mu-varna.bg

Varna Medical University Press

55 Marin Drinov Str, Varna, 9002

Phone.:+359 52 677 112​

E-mail: press@mu-varna.bg

 

Книжарница МУ-Варна Варна 9002, ул. Марин Дринов 55 Сграда Ректорат 052 677 132 Книжарница Медицински колеж Варна 9002, бул. Цар Освободител 84 Сграда Колеж 052 677 050
Работно време книжарници: 8:30 – 12, 12:30 – 17 (петък до 15)
Eng. Zhaneta Radkova

Eng. Zhaneta Radkova

Head of Publishing Department

E-mail: radkova@mu-varna.bg

Ext.: 2641

Yordanka Peteva

Yordanka Peteva

Editor

E-mail- yordanka.peteva@mu-varna.bg

Ext.: 2640

Екатерина Владимирова Куртева

Екатерина Владимирова Куртева

Експерт, информационен маркетинг

Тел.: +359 52 677 118
Вътр.: 2118, 2640

Eng. Tsvetan Petrov

Eng. Tsvetan Petrov

Web Developer and Web Designer

E-mail- Cvetan.Petrov@mu-varna.bg

Ext.: 2640

Огнян Антов

Огнян Антов

Редактор

Email– ognyan.antov@mu-varna.bg

Phone.: + 359 52 677 112

Ext.: 2607

Eng. Daniela Shtereva

Eng. Daniela Shtereva

Printing Designer

E-mail – Daniela.Shtereva@mu-varna.bg

Phone.: + 359 52 677 131

Ext.: 2131

Емилия Йорданова

Емилия Йорданова

Специалист, предпечатна подготовка

Имейл – emiliya@mu-varna.bg

Тел.: + 359 52 677 112

Вътрешен.: 2607

Инж. Анна Пачева

Инж. Анна Пачева

Специалист, предпечатна подготовка

Имейл – Anna.Pacheva@mu-varna.bg

Тел.: + 359 52 677 112

Вътрешен.: 2607

Петър Пачев

Петър Пачев

Печатна база

Имейл –Petar.Pachev@ mu-varna.bg

Тел.: + 359 52 978 450

Ивелина Костова

Ивелина Костова

Печатна база

Имейл – Ivelina.Kostova@mu-varna.bg

Тел.: + 359 52 978 450

Василена Данова

Василена Данова

Книговезец

Имейл: vasilena.danova@mu-varna.bg

Тел.: +359 52 677 131 

Вътр.: 2131

Георги Георгиев

Георги Георгиев

Специалист, цифров печат и предпечат

Имейл – georgi.georgiev@mu-varna.bg

Тел.: + 359 52 677 131

Вътрешен.: 2131

Диана Крумова

Диана Крумова

Продавач-консултант

Имейл – diana.krumova@mu-varna.bg

Тел.: + 359 52 677 132

Мобилен: +359885847400

Вътрешен.: 2132

Пламена Дачева

Пламена Дачева

Продавач-консултант

Имейл – plamena.dаcheva@mu-varna.bg

Вътрешен.: 2836

Десислава Георгиева Симеонова

Десислава Георгиева Симеонова

Организатор, университетски издания

E-mail: desislava.simeonova@mu-varna.bg

Ирена Славилова

Ирена Славилова

Организатор, издателска дейност

Имейл: irena.slavilova@mu-varna.bg Тел.: +359 52 677 118 Вътр.: 2118

Свържете се с нас

9 + 12 =